Що робити, якщо у дитсадках та школах продовжують вимагати кошти з батьків

15 лютого 2016, 16:16

cat_5565d4c6a5ae7

У Черкасах заборонили збирати гроші з батьків школярів та вихованців дитячих садків на ремонт та утримання закладів. Та що робити, якщо керівництво закладу ігнорує таке рішення і побори не припиняються?

Відповідь на це запитання сьогодні під час прес-конференції надала директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Марина Бакланова.

У таких випадках чиновниця радить батькам писати офіційне звернення та телефонувати до департаменту освіти чи у Громадську раду при міському голові.

- Часом батьки бояться підписувати заяву, щоб на дитину не чинили тиск. У таких випадках я б радила писати колективне звернення від групи чи класу, оскільки для створення комісії та проведення перевірки таких фактів нам потрібне не анонімне, а офіційне звернення з підписами. При наявності такого документу керівника закладу можна притягнути до адміністративної відповідальністі - винести догану чи звільнити з роботи, - розповіла Марина Бакланова.

Контакти:

Приймальня директора департаменту освіти та гуманітарної політики: 32-33-72.

Громадська рада при міському голові: 093-154-36-34.

Нагадаємо, у міському бюджеті на 2016 рік депутати передбачили кошти (понад 9 млн. грн.) на поточне утримання: придбання канцтоварів, дрібні ремонти, миючі засоби тощо. 

Завідувачу черкаського дитсадка оголосили догану через збір коштів із батьків.

Коментарі

Вгору