Що показуватимуть у Черкаському драмтеатрі у кінці січня (анонс)

18 січня 2015, 09:03

театр

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр  імені Т.Г.Шевченка запрошує:

22 січня, четвер, 18.30

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

СЕРЕД ГРОМУ І ТИШІ

Прем’єра  Сергія Проскурні, присвячена 80-й річниці із дня народження  витязя молодої української поезії Василя Симоненка. У основі - хронологічно прописані біографічні факти, документи, свідчення. Тексти творів Василя Симоненка вплавлені у дію таким чином, що стає зрозуміло: вірші, оповідання, новели, фейлетони, п'єса - автобіографічні. Ліричний герой Симоненка - екзистенційний, рефлексуючий, з несамовитим проникненням у суть речей, проблем, власної долі.

24 січня, субота, 17.00.

ДУЖЕ ПРОСТА ІСТОРІЯ

Сучасний драматург Марія Ладо написала «Дуже просту історію» - про те,  як сільська дівчина Дарина завагітніла від Олексія, сина першого на селі п'яниці. Рішення батька Дарини однозначне - аборт. Страшний вирок  сколихує спокійний ритм життя всіх дійових осіб цієї  -  людей, тварин та небожителів…

25 січня, неділя, 17.00.

КАЙДАШЕВА СІМ’Я

(трагікомедія на 3 дії Івана Нечуя-Левицького)

Жив-був собі на світі Омелько Кайдаш. Про життя говорив розумно, пив собі гірку та колеса для возів лагодив. І була в нього сварлива дружина та двоє задиркуватих синів. Привели сини у хату невісток - і почалося: зранку сварка, а навечір - бійка. І так день у день. Та й годі сподіватися на мир, коли перед нами справжнісінька кайдашева сім'я.

28 січня, середа, 18.30

СКАНІНГ

Вистава-фантазія у стилі кіберпанк, (аналог «Матриці», «Початку», «Важко бути Богом»). Майбутнє, десь через 300 років, коли люди  знаходяться у Системі, яка їх   контролює   на    рівні думок і почуттів. Люди у Системі переконані, що живуть у вільній країні, працюючи 16 годин на добу, без вихідних, без часу на творчість, на почуття. Щомісяця відбувається ротація жінок: вони переходять від чоловіка до чоловіка, не розуміючи, що з ними відбувається… Але природа бере своє і Система  дає збій. Вистава про майбутнє-минуле, спотворене суспільством, де природа пробивається через це спотворення.

МУДРІ  КАЗКИ  ДЛЯ  ДІТЕЙ  ТА  ДОРОСЛИХ

25 січня, неділя, 12.00

КОРОЛЬ ДРОЗДОБОРОД

Одна із найвідоміших казок братів Грімм,  історія про чудесне перетворення принцеси з байдужої ляльки в людини, історія про людяність  та чуйність.

Ціна квитків від 20 грн.

Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор - 36-07-18

За інформацією Черкаського прес-клубу реформ 

Коментарі

Вгору