Що не крок – то міна, – черкащани потерпають від “чорних справ” братів менших (відео)

23 березня 2017, 10:50

У Черкасах досі немає спеціальних майданчиків для вигулу собак. Створити проект вбиралень для чотирилапих ще восени торік закликали активісти, інформує "ВІККА".

Та профільний департамент проект не схвалив. Тож, власники собак продовжують вигулювати своїх улюбленців, де заманеться. Свою "чорну справу" брати наші менші роблять прямісінько на тротуарах, пішохідних зонах та навіть на дитячих майданчиках. І прибирати це все доводиться двірникам.

катерина сказав:

Поки немає майданчиків для вигулу собак, їх власників потрібно зобов”язати носити із собою пакет і совок. Так роблять у Європі. Хто не прибиратиме за своєю собакою – штрафувати і оприлюднювати у ЗМІ. Тоді швидше наведемо порядок.

Ірина сказав:

Все залежить від господаря собаки. В ПЗР, ведучи дитину зранку в садочок, не раз спостерігала, як одні відводять собак на поле або в посадку, а інші прямо на дитячий майданчик, де граються діти. На зауваження не реагують, більше того іноді хамлять. Проти собак нічого не маю, але по меншій мірі це гидко на кожному кроці натрапляти на такі “сюрпризи”. До того ж вигулюють не лише маленьких, а й величезних собак без повідків і намордників, спираючись на те, що вони не кусаються.

Вгору