Що думають черкащани про нові тролейбуси (відео)

06 січня 2016, 23:46

Сьогодні, 6 січня, всі 8 нових тролейбусів вийшли на маршрути міста. Чотири тролейбуси курсують по маршруту №7А та ще чотири – по маршруту №10.

Яке враження на черкащан справив новий транспорт, - розповідає Громадське ТБ: Черкаси.

– Очень красиво! Мне напоминают, как в Израиле. Мне нравится, что здесь много пространства, они чистые, большие стекла и очень красивого цвета сидения – не серые, не черные, не коричневые, а такие яркие, они создают создают настроение.

– Є різниця між старими і новими, звичайно! Приємно їхати, подобається, що сідушки не холодні. Старий тролейбус гуркотить, як трактор,а новенькі тихі. У старому тролейбусі ноги мерзнуть, так що це гарне придбання для Черкас.

Водій Олег Потужний каже, що перед тим, як сісти за кермо новенького тролейбуса, проходив 20 годин стажування. Однак нова техніка у використанні не складна:

– Різниця між управлінням у старому і новому тролейбусі дуже велика, це небо і земля. Навчатися було не складно: тут є екран, все видно – швидкість, тиск повітря, налаштовувати можна діагностику. Одним словом, все повністю готове до роботи.

Кондуктор Світлана Ломакіна розповідає, що із виходом нових тролейбусів на маршрут має змінитися і графік руху:

– Планують пустити ці тролейбуси в дві зміни, щоб до 11 години працювали, по два водії на одному тролейбусі. Конструкторам, звичайно, треба було ще трошки подумати, поручні нижче зробити, трохи ширші проходи. Але, мабуть, більше уваги приділяли естетичному вигляду, а не комфорту. Однак людям дуже подобається, всі вражені новими тролейбусами, тому відчувається позитив.

Поділитись

Коментарі

Вгору