Ще треба знайти забудовника, який на місці рову таке зведе, – Бондаренко про висотки в Соснівці

29 грудня 2016, 22:57

zabudov

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко запевняє, що жодне будівництво по вул. Мєндєлєєва, 4 не почнеться до позитивного голосування громадських слухань. Про це він заявив на прес-конференції, пише Інфоміст.

– Цю ділянку Черкаська міська рада відвела у 2011 чи у 2012 році комунальному підприємству “Готельний комплекс “Дніпро”, де був отриманий державний акт на право постійного користування під колишньою “Андреєвською дачею”. Які сьогодні повноваження у Черкаської міської ради? Забрати цей державний акт, скасувати? Ми не вийшли ні на метр за межі цієї ділянки. Всі питання до обласної ради, – прокоментував проект забудови мер.

Він також запевнив, що на території, яку хочуть забудувати, немає дерев.

– Я дивився проект. Ще треба знайти такого забудовника, який на місці рову таке зведе. Там, де він хоче будуватися, немає дерев. Це навпроти вулиці Менделєєва і прямо до Дніпра. Сосни ніхто вирізати не буде, вільний доступ до води буде, – зазначив Бондаренко. – Без позитивного рішення громадських слухань нічого не буде.

Нагадаємо, у запропонованому проекті на території по вул. Меделєєва, 4 розташуються багатоповерхівки, танхаузи, котеджі, житлові будинки клубного типу та громадські заклади. Заплановано, що Соснівка “поповниться” понад 2000 мешканцями нових багатоповерхівок. Їх, до речі, за проектом буде п’ять: три 21-поверхові, а також по одній 12-поверхівці та 16-поверхівці.

Поділитись

Коментарі

Вгору