СБУ просить політиків не піаритись на святі Покрови

13 жовтня 2014, 11:05

покрова

14 жовтня - православний світ відзначає одне з найбільших християнських свят Покрови Присвятої Богородиці, або як кажуть в народі «Святої Покрови». У цей день, віруючі просять у Матері Божої захисту та покровительства, заступництва від ворогів та недругів, повідомляє прес-служба СБУ.

Особливого значення - це свято набуває і в наші часи. Так як, в народі вважається, що Свята Покрова охороняє воїнів в битві, захищаючи від смерті.

У цей день в нашій державі відзначають день українського козацтва. Для козаків свято Покрови було одним із найбільш значущих свят. У цей день козаками обирався новий отаман.

Представники вітчизняних націонал-патріотичних сил відмічають свято з нагоди створення УПА. Щорічно, патріоти влаштовують святкові марші на честь героїв, які воювали з окупантами, без вагань віддаючи життя за свою країну.

Але, варто нагадати любителям гучних парадів та феєричних маршів, що сьогодні Україна знаходиться у стані війни. І якось не по собі стає, коли дивишся на ці свята, мимоволі згадуючи, що десь зовсім поруч, на буремному сході гинуть наші вояки. Тому, дуже не хотілося б, щоб це свято використовували політики та громадські діячі для власного піару та паплюження опонентів. Б’ючи себе в груди кричати - я патріот, легко. А от, захищати свою країну зі зброєю в руках - це вже зовсім інша справа.

Дай Боже, щоб Покрова Пресвятої Богородиці оберігала славетний український народ не тільки від зовнішнього ворога, а й від продажних та брехливих політиків, які задля досягнення власних меркантильних інтересів готові жертвувати цілим народом.

Поділитись

Коментарі

Вгору