СБУ підозрює керівництво підприємства «Черкаситрансгаз» у мільйонних розкраданнях

27 березня 2020, 18:00

Служба безпеки України підозрює чинне керівництво філії управління магістральних газопроводів «Черкаситрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз» у незаконній розтраті державних коштів, призначених для капітального ремонту критичної інфраструктури.

За даними слідства, посадовці держпідприємства протягом 2017-2018 років уклали низку договорів на проведення ремонтних робіт будівельного комплексу одного з відокремлених підрозділів на суму понад 9 мільйонів гривень.

Ініційовані СБУ експертизи засвідчили, що чиновники під час підготовки кошторису свідомо завищили реальну вартість та обсяги робіт. Це стало можливим через непроведення відповідної експертної оцінки.

За попередньою версією, через оборудку зловмисники розтратили державні кошти у сумі понад 1,4 мільйона гривень.

Наразі слідчими органів безпеки трьом посадовцям держпідприємства повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи та притягнення до відповідальності інших осіб, можливо причетних до вчинення злочину.

Коментарі

Вгору