СБУ області готова адекватно реагувати на будь-які прояви сеператизму на Черкащині

02 березня 2014, 16:01

Служба безпеки в Черкаській області виконує військовий обов'язок  щодо забезпечення стану безпеки в Україні в посиленому режимі.

Про це сьогодні, під час позачергового засідання сесії міської ради повідомив начальник Управління Служби безпеки України в Черкаській області Олександр Масензов.

- На сьогодні в управлінні створена оперативно-слідча група, яка в змозі адекватно реагувати на прояви сепаратизму в будь-якій точці Черкащини. На сьогодні скоординовано дії з прокуратурою та органами МВС, які дозволяють нам отримувати упереджувальну інформацію щодо будь-яких проявів сепаратизму на території області, – зазначив працівник СБУ.

Сергей сказав:

Мы не убили ни одного россиянина, не взяли ни пяди их земли, не ввели войска на их территорию, не захватили их ресурсы. Мы просто на неделю стали свободной страной. И этого хватило, чтобы Россия объявила нам войну ЕДИНОГЛАСНЫМ решением СФ и при тотальной поддержке населения!!! За что они нас так ненавидят? За свободу? За инакомыслие? За что мы удостоены такой лютой и всенародной ненависти, что война оправдана в глазах россиян? 1 марта 2014 года – …..?
http://www.avaaz.org/ru/petition/Parlamentskaya_Assambleya_Soveta_Evropy_Isklyucheniya_Rossii_iz_Soveta_Evropy/?dWEjYgb

Вгору