Військомати Черкащини готуються до мобілізації

02 березня 2014, 15:36

Військові комісаріати області переводяться на штаб військового часу та здійснюють заходи підготовки до проведення мобілізації.

Про це сьогодні, 2 березня, під час позачергового засідання Черкаської обласної ради повідомив військовий комісар Ігор Яшкін.

- Хочу підкрслити, ми проводимо лише підготовку до мобілізації. Наше законодавство вимагає від нас здійснити ряд заходів перед поставкою відповіднх ресурсів до військових частин. Здійснюється оповіщення людей, які приходять на доукомплектування. З ними ми проводимо заняття, щоб навчити їх військовій справі. Також буде здійснено перевірку стану військового обліку в органах місцевого самоврядування, в сільських радах, підприємствах та установах з метою уточнення ресурсів, - зазначив Яшкін.

Він також звернувся до присутніх на сесії депутатів з проханням скерувати свої дії та вплив на надання допомоги працівникам військових комісаріатів для виконання завдань, які наразі перед ними ставлять.

- Якщо буде наказ Президента про загальну мобілізацію, ми повинні бути готові до її проведення, - підкреслив обласний військовий комісар.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору