«Саджай!»: молодь провела екологічну акцію на Уманщині

23 квітня 2018, 18:51

21 квітня у селі Старі Бабани Уманського району відбулося свято весни під гаслом «Саджай». Участь у заході приймали не лише місцеві жителі, а й мешканці Умані та Чернівців. Один з учасників приїхав на запрошення організаторів з Індії, пише 04744.info.

Організатори свята прагнули привернути увагу громадськості до вирубки лісів та забруднення навколишнього середовища.

25 ініціативних молодих людей посадили понад 20 дерев у мальовничому місці на березі річки Ревухи на околиці Старих Бабанів. Крім того, молодь прибрала усю прибережну смугу від сміття.

Щоб стати учасником заходу, достатньо було принести з собою будь-який саджанець.

Уманчанин Дмитро Крижанівський, один з ініціаторів проведення свята, зазначив, що хотілося б, аби Черкащина дійсно потопала у зелені, як у віршах Тараса Шевченка.

Після посадки дерев та прибирання для всіх учасників провели екскурсію до історичної пам'ятки ― Секретової криниці, а також на місця Трипільських поселень, що знаходяться неподалік від Старих Бабанів.

Крім того, проводилися ігри на свіжому повітрі ― гандбол та американський футбол. Присутніх також навчили, як облаштовувати кемпінг на природі.

Оганізатори свята планують продовжити проведення подібних заходів, тож закликають жителів Уманщини бути свідомими та долучатися до екологічної ініціативи.

 

Вгору