Саакашвілі пропонує знову перенести столицю із Києва до Шполи (відео)

06 травня 2019, 10:35

Саакашвілі пропонує перенести адміністративний центр із Києва до Шполи (відео)

Адміністративний центр пропонують перенести з Києва в географічний центр країни - Шполу Черкаської області. 

Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" повідомив політик Міхеіл Саакашвілі.

- Ідея Зеленського про перенесення президентської адміністрації з Банкової - правильна. Я вважаю, що адміністративний центр взагалі потрібно перенести з центру Києва в чисте поле, в географічний центр країни, наприклад, місто Шпола Черкаської області. Витрати можна покрити продажем адміністративних будівель на аукціоні, а в довгостроковій перспективі країна виграє і фінансово, й політично. У виграші виявляться і кияни, у яких частково розвантажиться центр міста, - написав Міхеіл Саакашвілі.

За його словами, вкрай важливо, щоб новий адміністративний апарат становив не більше 30% від сьогоднішньої його чисельності, а Верховну раду України потрібно скоротити мінімум у два рази. Це питання дуже легко пройде на всенародному референдумі.

- Для любителів порівнювати мою промову з промовою Бендери про Нью Васюки, нагадую, що на відміну від літературного героя, я реально побудував новий адміністративний центр в географічному центрі Грузії - Кутаїсі, - зазначив Міхеіл Саакашвілі.

Детальніше - у відео.

Читайте такожСаакашвілі запропонував побудувати нову столицю України під Шполою.

Алена сказав:

Смешно. Какой-то грузин нам рассказывает, куда перенести админцентр!))) Мы же не им не диктуем, что и куда нужно переносить!

Андрей сказав:

Какой-то такой интересный грузин , которы имеет силу , слово , и его уважают . Он просто вывел Грузию с жопы , пусть за счёт Трампа , но посмотрите на Батуми )

Василь сказав:

Нехай дома у себе порядок наведе .

Андрей сказав:

Так он навёл )

мыкола сказав:

и кто то слушает его..он свои 5 копеек вставляет—————

мыкола сказав:

все хочут нами покомандувати

Андрей сказав:

Правильное решение, полная перезагрузка!!!

Вгору