Саакашвілі запропонував побудувати нову столицю України під Шполою

23 січня 2018, 10:08

Лідер «Руху нових сил» Михайло (Міхеіл) Саакашвілі пропонує перенести столицю України з Києва в центр України, побудувавши новий усеукраїнський адміністративний центр у чистому полі під Шполою Черкаської області. Про це Саакашвілі заявив у своєму новому фільмі про Україну майбутнього, пише "Прочерк".

– Ось тут у чистому полі ми побудуємо нові прозорі красиві, дуже зручні адміністративні будівлі, – каже у відео Михайло Саакашвілі. – Кияни будуть тільки раді позбутися бариг і дармоїдів, від «рішал» з центру свого міста. У центрі міста Києва, де стоять ці старі совкові будівлі, де зараз у довгих коридорах рухаються папери, у великих кабінетах сидять «рішали» і роблять вигляд, що керують країною, а насправді просто обдирають її «заробляють» гроші, – у цих будівлях у Києві будуть готелі, ресторани, музеї, будуть пішохідні вулиці, велосипедні доріжки... А тут (під Шполою, – ред.) буде зовсім інше. Тут замість декількох сотень тисяч дармоїдів і «рішал» працюватиме зо два десятки тисяч молодих, зовсім інших чиновників. Цих людей добиратимуть за талантом, без кумовства, без непотизму, без дітей «мажорів». Тут буде культ меритократії, тобто людей добиратимуть за їхнім працелюбством, за їхнім талантом і винятково за конкурсом.

За словами Саакашвілі, у новій столиці «все буде дуже зручно». Глибоко під землею буде облаштовано «мультимедійний центр керування ситуаціями», де, як в Америці, спеціально призначені люди спостерігатимуть за тим, що відбувається в Україні, біля її кордонів та в усьому світі. Також у цьому центрі ухвалюватимуть найважливіші рішення щодо керування країною.

– Тут буде величезний майдан, де буде місце для сотень тисяч українців. І коли люди вирішать, що вони чимось незадоволені, вони прийдуть і висловлять свою думку державним діячам, яких вони обрали, і найнятим чиновникам. Сюди буде підтягнуто залізниці, автобани зі всієї України, з будь-якої точки України можна буде сюди доїхати на швидких потягах або автобаном за півгодини-годину... Максимум – за чотири години. І люди зможуть приїхати як до Уряду, так і передусім на цей майдан, щоб висловити свою думку, висловити свою позицію з конкретних питань, що обговорюються. Тут-таки буде меморіал боротьби за Незалежність і буде музей української історії. Довкола будують спеціальні службові житла, звідки можна буде дійти на роботу пішки, і там чиновники отримуватимуть квартири на час роботи в цьому адміністративному центрі.

Докладніше – у відеоролику (з 6:55 хв.):

Олена сказав:

“Тут буде, тут буде…” – чого це він у нас розкомандувався? Що та де У НАС БУДЕ – ми самі вирішимо. Нехай будує плани у себе в Грузії.

вован сказав:

Міха, скоро ти поїдеш відпочивати в Грузію. Скільки там тобі дали? Не каламуть воду!

Alex сказав:

Ідея цікава, але в реалізації не реальна, при нинішніх темпах розкрадання й бідності народу. Та і інше, з одного боку багато тих хто працює, і буде працювати навіть за копійки. Але є багато тих хто просто краде, сидить на шиї, та і взагалі відсутність мізків, тобто людина думає не головою, а виключно емоції, перехід на особистості! Типу ми не будемо цього робити, бо це запропонував якийсь там “янукович”, чи ще хтось! (типу ворог, чи політичний конкурент). На справді, варті ідеї треба брати на озброєння, і реалізовувати, не залежно від того, хто саме запропонував і чия ідея.

P.S. Не дуже імпонує сам Міхо, але по факту в Грузії навів порядок, за що його зараз і ненавидять там. В Україні ж вже зробили з нього дурня, з одного боку це страх, з іншого не хочуть змін, лишитись влади, ще у тих хто зараз при владі можливо не вийде домовитись з ним, і красти далі. Тому простіше втоптати в багно і жити як раніше!

Олександр сказав:

Що він курить? Я теж хочу таку траву веселу )))

Вгору