Рятувальники подбали, щоб перший ранок дорослого життя черкаських випускників не став останнім

29 травня 2015, 16:50
42

Фото: ДСНС України в Черкаській області.

Влітку настає спекотна пора для працівників Держслужби України з надзвичайних ситуацій. За статистикою, в нашій країні внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини. Біда трапляється тоді, коли відпочинок та розваги дітей та підлітків залишаюються поза увагою дорослих, повідомляють у ДСНС України в Черкаській області.

Тому перед початком літнього оздоровчого періоду, фахівці ДСНС спільно з освітянами проводять у дитсадочках, школах, ліцеях та гімназіях роз’яснювальні та профілактичні бесіди щодо безпечного поводження не лише вдома а й на вулиці, на природі, біля води.

Велика кількість таких заходів вже пройшли у Смілянському, Канівському та Маньківському районах а також в обласному центрі. Наразі такі зустрічі з підростаючим поколінням проходять і у інших районах області.

Найбільш показовим заходом цього спрямування, стала зустріч працівників Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області із учнями черкаської школи №25.

Захід розпочався із ознайомлення школярів з основними правилами безпечної поведінки влітку. Рятувальники провели роз’яснювальні бесіди із дітьми, нагадали правила безпеки під час відпочинку на водних об’єктах, у лісі, побуті, як діяти у разі пожежі чи іншої надзвичайної події.

Особлива увага співробітників ДСНС була прикута до випускників, які у відповідності із традицій після святкування випускних вечорів підуть до водойм аби зустріти символічний «перший ранок дорослого життя».

Оскільки найулюбленішим місцем відпочинку молоді є - відпочинок біля води, переймаючись питаннями попередження трагічних випадків на водних об’єктах, рятувальники обмежуються не лише навчальними закладами. Для більш широкого охоплення підростаючого покоління представники служби порятунку відправилися на узбережжя Дніпра, спілкуючись із відпочивальниками, вони намагалися донести до кожного основні правила безпеки під час відпочинку коло води.

Для закріплення учнями інформації отриманої від рятувальників, майбутні випускники та їх вчителя отримали листівки попереджувального характеру.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору