Рятувальники нагадали громадянам правила безпеки під час відпочинку на Буцькому каньйоні

28 липня 2017, 06:37

Живописний Буцький каньйон у селищі Буки славиться своєю красою, а відпочинок на ньому користується значною популярністю на всю Україну. Це місце, де полюбляють відпочивати не лише місцеві жителі, але й багато туристів. Проте, високі круті, скелясті береги річки Гірний Тікач становлять неабияку небезпеку для відпочивальників. Аби попередити громадян про небезпеку та нагадати основні правила безпечного відпочинку на воді, співробітники ДСНС постійно проводять роз’яснювальну роботу серед відпочивальників, інформує Управління ДСНС України у Черкаській обасті.

Так, 26 липня співробітники Маньківського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області провели профілактично-роз'яснювальні бесіди з відпочиваючими.

Під час профілактичного рейду рятувальники розповіли громадянам про важливість дотримання основних правил безпечної поведінки на водоймах та вручили пам'ятки з правилами безпечного відпочинку влітку.

Враховуючи особливості Буцького каньйону, фахівці Служби порятунку наголосили відпочивальникам, особливо дітям на небезпеці стрибків зі скель та каменів. Також співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій звернулися до людей з проханням не перебувати тривалий час на сонці, а батькам наголосили постійно стежити за дітьми та не відпускати їх самих купатися.

Коментарі

Вгору