Рятувальники надали гуманітарну допомогу Черкаському геріатричному центру

08 травня 2018, 17:26

У понеділок, 7 травня, напередодні Дня пам`яті та примирення, за ініціативи та підтримки Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області, співробітники ДСНС відвідали комунальний заклад «Черкаський геріатричний пансіонат», повідомляє сайт відомства.

Наразі тут мешкає понад півсотні одиноких громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів. Медичний центр надає підопічним соціально-медичну та психологічну підтримку, які дозволяють не лише займатися реабілітацією літніх людей, а й допомагає відновити в них навички до самостійного проживання, жагу до активного життя.

Тож, аби морально підтримати та допомогти пенсіонерам, рятувальники привезли до пансіонату одяг, який з любов’ю зібрали працівники Управління ДСНС. Окрім гуманітарної допомоги, психолог Управління ДСНС Леся Коротяєва поспілкувалася з мешканцями закладу та за допомогою спеціальних методик надала їм психологічну підтримку.

Таку акцію «добра», для осіб похилого віку черкаські рятувальники організовують вже шостий рік поспіль. Співробітники Служби порятунку роблять усе можливе, аби люди не відчували себе покинутими, аби кожен отримав необхідну підтримку, намагаються внести в їхнє життя частинку добра та радості.

Вгору