Рятувальники Черкащини отримали шість нових пожежних авто (відео)

23 травня 2018, 18:18

22 травня у Черкасах відбулася церемонія передачі сучасної пожежної техніки рятувальникам області. Підрозділи Управління отримали шість нових пожежних автомобілів, п’ять з яких на шасі вітчизняного КРАЗу були придбані за кошти держбюджету та один, на шасі МАN, кошти на який виділила міська рада Черкас.

За словами начальника Управління ДСНС Віктора Гвоздя, ця техніка, дозволить рятувальникам ефективніше реагувати на надзвичайні події та професійно виконувати покладені завдання.

  • Сучасні авто відрізняються не лише покращеними технічними можливостями та укомплектованістю сучасним обладнанням і спорядженням, вони мають більш комфортні умови для транспортування особового складу. Усе це, на думку Віктора Михайловича, -  важливі фактори і ліквідації надзвичайних подій, і складові загального покращення цивільного захисту громадян, - зазначив він.

Голова Синодального управління військового духовенства Митрополит Іоанн благословив рятувальників та провів обряд освячення транспортних засобів.

Вже завтра, ці пожежні автомобілі будуть поставлені на бойове чергування в пожежно-рятувальних підрозділах Уманського, Чигиринського, Лисянського, Драбівського районів, а також  Черкаського гарнізону Управління ДСНС області.

За інформацією управління ДСНС України в Черкаській області.

Коментарі

Вгору