Розвідка США доповіла Обамі про можливе вторгнення РФ в Україні

27 березня 2014, 12:10

Розвідка США попередила Білий дім про збільшення ймовірності вторгнення російських військ на материкову територію України, повідомляє ЛІГА.net з посиланням на CNN.

У секретній доповіді, про яку журналістам CNN на умовах анонімності розповіли два представника адміністрації США, йдеться про перегрупування російських військ на кордоні з Україною, які схожі на маневри, що здійснювалися Росією перед війнами в Чечні та Грузії.

У зв'язку з цією доповіддю сенатори-республіканці з комітету з питань збройних сил США направили президенту Бараку Обамі секретний лист, в якому висловили крайню стурбованість таким розвитком подій.

Комітет вважає обгрунтованими побоювання в тому, що Москва може окупувати східну і південну Україну, просунутися до Придністров'я і спробувати захопити території в Прибалтиці, повідомляють джерела телеканалу.

Згідно з даними американської розвідки, Росія вже зосередила на своєму західному кордоні більше 30 тис. військовослужбовців, які готові в будь-який момент мобільно висунутися на територію України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору