Розвернулись усі тренери: 18-річна канівчанка увійшла в число вокалістів “Голосу країни”

13 вересня 2023, 18:34

У неділю, 10 вересня, в ефір вийшов другий випуск європейського сезону шоу «Голос країни-13», над яким Україна працює спільно з Польщею. Зіркові тренери Юлія Саніна, Іван Клименко, Артем Пивоваров і Надя Дорофєєва поповнили свої команди талановитими вокалістами. Серед них і канівчанка – 18-річна Майрамік Авоян.

На сцені проєкту вокалістка виконала трек Cynthia Erivo – Stand Up: до неї розвернулись усі чотири тренери. Дівчина ж для подальшої участі у шоу обрала команду співачки Наді Дорофєєвої.

Втім, шлях до участі у популярному музичному проекті був тривалим.

– Майрамік займалася музикою з дитинства. Навчалася у Канівській дитячій школі мистецтв під керівництвом Наталії Чернової, а у 2015 році потрапила до нашого дитячого театру естрадної пісні «Невгамовні». Ми відразу помітили, що її голос відрізняється від голосів однолітків яскравим тембром, – згадує керівник-викладач дитячого театру естрадної пісні «Невгамовні» міського будинку культури Вікторія Воюцька. – Також виявилося, що дівчинка неймовірно артистична, енергійна і цілеспрямована. Тому під час підготовки до виступів, конкурсів чи загальноміських виступів ми разом вирішувати і підбирали репертуар.

До повномасштабного вторгнення росії Майрамік проживала у Каневі, де навчалася у Канівському фаховому коледжі культури і мистецтв. Однак через війну вона разом з родиною переїхала до Німеччини. Там дівчина працевлаштувалася в одному з закладів громадського харчування, де підкорила своїм співочим талантом європейських колег, які врешті переконали дівчину взяти участь у новому сезоні «Голосу країни».

– Ми весь час підтримуємо спілкування з Майрамік, тому я знала, що вона хотіла спробувати себе на «великій сцені». Знала і про те, що у липні у неї прослуховування на проекті. Коли Майрамік зателефонувала і сказала: «Я пройшла!», ця новина стала неймовірно радісною, – каже Вікторія Воюцька.

За інформацією пресслужби Канівської міської ради

Фото: Вікторія Воюцька

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору