Розпочато досудове розслідування за фактом порушення норм під час ремонту дороги, що призвело до смертельної ДТП

31 жовтня 2017, 18:07

Прокуратурою Черкаської області проаналізовано ситуацію на автошляхах області за 9 місяців 2017 року та виявлено тенденцію росту злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту з 613 до 689, або на 12,4 %. Однією з причин є неналежне утримання дорожнього покриття, а ціною тому 52 життя.

Вказане питання перебуває під постійною увагою прокуратури Черкащини.

Так, Смілянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом порушення правил, норм і стандартів, що стосуються убезпечення дорожнього руху, вчинене службовими особами товариства з обмеженою відповідальністю, що спричинило смерть потерпілого, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 288 Кримінального кодексу України.

Установлено, що службові особи товариства під час виконання ремонтних робіт й часткового зняття асфальтобетонного покриття дороги по вул. Героїв Холоднорцяв у м. Сміла допустили порушення правил, норм і стандартів, що стосується убезпечення дорожнього руху, які спричинили дорожньо-транспортну пригоду та смерть потерпілого.

На цей час проводяться всі необхідні слідчі та процесуальні дії для повного та всебічного дослідження обставин кримінального провадження, слідчими та процесуальними керівниками вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законного та неупередженого процесуального рішення.

Довідково: санкція ст. 288 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на строк до 5 років.

За повідомленням прес-служба прокуратури Черкаської області.

Коментарі

Вгору