Російські ЗМІ створили новину про літак «Правого сектора» із жартівливої «фотожаби» черкащанина (фото)

06 листопада 2014, 10:48

2c3ae20926207ffead7757c34d74f842

Черкаський авіамоделіст Руслан Шилов жартома «перефарбував» літак Ан-12 компанії Cavok Air в борт «Правого Сектора», інформує МедіаМайдан.Черкаси.

Російські пропагандистські ЗМІ не забарилися скористатися «провокативним» фото і видумали історію про ескадрилью, укомплектовану бійцями «Правого сектора».«Ватопропаганда в дії. Відносно недавно, заради жарту я «перефарбував» у фотошопі Ан-12 компанії Cavok Air в борт "Правого Сектора". Ватопроп відразу цим скористався», - пише у Facebook черкащанин Руслан Шилов.

Оригінальне фото літака: flickr.com

Оригінальне фото літака: flickr.com

Так, російське інтернет-видання «Maxpark» пише, що на озброєння ВПС Національної Гвардії України надійшов черговий літак Ан-12 в варіанті пункту управління безпілотниками. Це нібито другий літак даного типу, який буде використаний для керування дронами над територіями, підконтрольними сепаратистам. Як доказ видання наводить «фото» літака, розфарбованого в кольори «Правого сектора».

«Бойова робота комплексів забезпечувалася Окремим полком дистанційно-керованих апаратів з Хмельницького і 7-ї окремої ескадрильї 456-ї транспортної авіабригади. Екіпаж ескадрильї укомплектований бійцями «Правого Сектора» зі складу Національної Гвардії України», - пише російське видання.

Поділитись

Коментарі

Вгору