Російські жителі України звернулися до Путіна не вводити війська в Україну

03 березня 2014, 10:40

Петицію створили 28 лютого. Під нею вже більше трьох тисяч підписів. Автори звернення заявляють, що етнічних росіян і російськомовних громадян України ніхто і ніколи не зачіпав на території України. Люди просять Путіна не вводити війська для врегулювання надуманого конфлікту, інформує Кerch.fm.

Ми - етнічні росіяни і російськомовні громадяни України - не потребуємо захисту наших інтересів іншими державами. Ми дякуємо вам за підтримку, однак, хочемо донести до вас інформацію про те, що нас ніхто і ніколи не зачіпав на території України. Ми завжди жили вільно і щасливо, розмовляючи звичною для нас мовою. У школах ми також вивчали і державну мову України, і володіємо нею настільки добре, що відчуваємо себе комфортно в україномовному середовищі.

Тому, при всій повазі до вашої турботи, ми просимо вас не порушувати на державному рівні Російської Федерації внутрішнє питання нашої країни, яке не є для нас гострим. Тим більше вводити війська для врегулювання можливо видимого вами, але не видимого нами, конфлікту. Дякуємо вам за розуміння. З ПОВАГОЮ, російські і російськомовні ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, - йдеться в тексті петиції.

Петиція розміщена в мережі Інтернет. Підписати петицію можна тут.

Вгору