Родина з Луганська вирішила пустити коріння у Черкасах (відео)

02 червня 2015, 08:49

11258064_733397483435992_7037501544284713767_n

Коли на Донбасі почалися активні бойові дії, родина Сергієнків разом із 3-ма дітьми переїхала з Луганська до Черкас. Їм довелося залишити нову квартиру, на яку вони витратили всі свої заощадження, пише Громадське ТБ: Черкаси.

«Неподалік нас упав літак, де розбилося 49 наших військових. Цей палаючий літак було видно зі спальні моїх батьків. Після цього випадку ми зібрали тривожну валізу і поїхали за квитками», – згадує Галина Сергієнко. – Діти лише останнім часом перестали боятися феєрверків. У них залишилися відчуття, що це погано».

Спочатку сім’я переїхала до Києва. Однак житло там виявилося дорогим. Тому Сергієнкам довелося обирати найближчий обласний центр.

«Мы влюбились в Черкассы с первого взгляда. Когда въезжали сюда со стороны Золотоноши, открылся это поразительный вид. И это все решило», – говорить Андрій Сергієнко.

«Рівень життя там [в Луганську] був високим. Всі добре заробляли. Окрім бюджетників. Бюджетна сфера виглядало блякло. Це одна з причин антиукраїнських настроїв. Тобто все, що було пов᾿язано з українською державою, було проблемою, – розмірковує Андрій Сергієнко.

Зараз Галина – волонтер у черкаському центрі гостинності для переселенців. Дочка Анна навчається на історика в Черкаському національному університеті.

Сергієнки знайшли будиночок в Золотоніському районі, який нагадує їм місцевість, де вони жили.

«Дуже-дуже рідне ми тут побачили. Тому ми готові тут пустити коріння», – говорить Галина.

Поділитись

Коментарі

Вгору