Роботодавці виплатили черкащанам 4,2 млн грн заборгованої зарплати

02 липня 2015, 07:20

гроші

За інформацією управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Черкаській області, за п’ять місяців 2015 року за участі фіскальної служби області наймані працівники отримали 4180 тис. грн. заборгованої зарплати. За рахунок цього місцеві бюджети одержали додаткових 617,1 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Так, погасили зарплатні борги перед робітниками дванадцять підприємств державної форми власності на загальну суму 1486,8 тис.грн.

Переконати несумлінних роботодавців виплатити працівникам зароблені кошти вдалося під час заслуховувань на засіданнях спеціальних комісій. Крім того, за результатами спільних заходів територіальних органів фіскальної служби та місцевої влади 267 підприємств та 197 підприємців – фізичних осіб, які виплачували своїм працівникам зарплати, менші за передбачений законодавством мінімум або на рівні мінімуму, підвищили рівень оплати праці. Таким чином бюджет отримав додаткових 274,9 тис. гривень.

Розмір заробітної плати на Черкащині перебуває під особливим контролем фіскалів. Так, цього року 82 справи по підприємствах, які виплачували заробітну плату нижче мінімальної, передано до органів прокуратури. За наслідками реагування органів прокуратури 65 підприємств підвищили рівень виплати зарплати, а бюджет додатково отримав 40 тис. гривень податку на доходи фізосіб.

У січні – травні проведено 240 перевірок щодо повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб. Донараховано 2825,1тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, до бюджету надійшло 392,8 тис. грн. ПДФО.

За п’ять місяців встановлено 1348 випадків використання незареєстрованих найманих працівників; легалізовано 1873,3 тис. грн. доходів та донараховано 281 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Крім того 152 черкащан, що провадили діяльність без реєстрації, взято на облік як приватних підприємців із сплатою 30.2 тис. грн. податків.

З початку року на сьогодні до місцевих бюджетів надійшло 580,8 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб. Державний бюджет наразі отримав понад 193,6 млн.грн. цього податку.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору