Роботодавці Черкащини отримали понад 17 млн грн штрафів

18 вересня 2018, 10:09

Роботодавці Черкащини отримали понад 17 млн грн штрафів

За недодержання законодавства про працю у серпні, за результатами інспекційних відвідувань фахівців Управління Держпраці в Черкаській області, складено 64 постанови про накладення штрафів на загальну суму 17 млн 40 тис. 171 грн. 

У ході інспекційних відвідувань фахівці Управління виявили 7 роботодавців, які допустили до роботи 18 осіб без належного оформлення трудових відносин. За порушення встановлених строків виплати заробітної плати та інших виплат працівникам, передбачених законодавством про працю, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі, на підставі абз. 3 ч. 2 ст. 265 КЗпПУ, винесено 6 постанов на загальну суму 67 тис. грн. За невиконання законних вимог інспекторів праці керівників двох суб’єктів господарювання притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ст. 188-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення на загальну суму 1870 грн. На розгляд місцевих судів передано 38 протоколів для прийняття рішення щодо притягнення керівників суб’єктів підприємницької діяльності до адміністративної відповідальності. Місцевими судами прийнято 31 рішення на загальну суму 33,5 тис. грн.

До відділень Головного управління Національної поліції в Черкаській області передано матеріали трьох інспекційних відвідувань для прийняття рішення щодо притягнення роботодавців до кримінальної відповідальності згідно зі ст. 172 Кримінального кодексу України (грубе порушення законодавства про працю).

Крім того, інспектори праці Управління провели інформаційно-роз’яснювальні заходи з метою запобігання порушень законодавства про працю – це, зокрема, консультаційна робота з посадовими особами та працівниками про ефективні способи дотримання законодавства про працю, роз’яснення з питань трудового законодавства.

За інформацією Управління Держпраці у Черкаській області

Коментарі

Вгору