“Робочі моменти”, – черкаському муніципалу, який оголосив війну МАФам, понівечили авто (фото)

15 листопада 2019, 10:12

Коломієць зазначає, що авто йому нищать уже не вперше, і він впевнений, що не востаннє.

Очільнику міського управління інспектування Станіславу Коломійцю, який лише нещодавно зайняв цю посаду і відразу ж оголосив "війну" МАФам, побили автівку. Світлини він опублікував на своїй сторінці у "Фейсбуці".

"Я очікував, що в Черкасах це станеться раніше, щось довго тягли, - іронічно зауважив автор допису. - Близько 4 ранку мене розбудив телефонний дзвінок: «У Вас згоріла машина». Спускаюсь – на місці вже зібрались небайдужі сусіди і поліція. Машина ціла, проте розбите лобове скло, пошкоджена обшивка, капот і праве крило. Пакет із запальною сумішшю кинули через розбиту лобовуху, лобова панель приладів трохи підгоріла, проте сильно вогонь не зайнявся. Ну що ж, цього разу обійдусь лише ремонтом".

При цьому він додав, що пов'язує це зі своєю професійною діяльністю. А ще - що це було очікувано і прогнозовано.

"Я був готовий. Вочевидь, хтось дуже вже прикипів душею до своїх кіосків і в такий примітивний спосіб вирішив мені помститись - отак от дрібно і жалюгідно", - зазначив Коломієць.

Також він додав, що раніше вже пережив кілька замахів, а минулого року йому вщент спалили машину:

"У мене хороша «школа», і подібні речі вже давно не лякають. Це своєрідний азарт, стимул, мотивація. Подібні «орієнтири» - це підтвердження того, що я на вірному шляху. Чесно кажучи, я б більше здивувався, якби мою автівку не чіпали. Принагідно дякую сусідам, що помітили підпал, і викликали поліцію, а також поліцейським за їх оперативність і чуйність. Заяву не писав. Камер у дворі усе одно немає, а зайвого клопоту додавати правоохоронцям я не хотів".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору