Черкаські рятувальники провели навчання в кінотеатрі (фото)

15 листопада 2019, 09:33

Днями в Черкасах було проведено планові тактико-спеціальні навчання. Цього разу їх об‘єктом було обрано міський кінотеатр «Україна».

Серед завдань, що стояли перед рятувальниками та адміністрацією об’єкту під час цього кінотренінгу, були як традиційні, на кшталт відпрацювання спільних з адміністрацією дій, так і суто специфічні, такі як перевірка зв’язку та оповіщення, а також відпрацювання рятувальними розрахунками спеціальних схем пожежогасіння та комбінованих варіантів водопостачання.

За словами керівника навчань, начальника Відділу реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС Сергія Юрченко, останніми роками кількість пожеж у різноманітних розважальних закладах в усьому світі лише збільшується. Були випадки таких пожеж і в Україні.

- Причиною може стати, як людський фактор так і технічна недосконалість обладнання чи електрогосподарства. Саме тому ми намагаємося бути максимально готовими до дій на випадок такої загрози. Єдина можливість для цього, постійні тренування. Приємно, що надзвичайно відповідально до спільних навчань поставилась і адміністрація об’єкту, яка взяла у них активну участь - зазначив Сергій Петрович.

Крім особового складу 1-ї, 2-ї, 3-ї Державних пожежно-рятувальних частин міста та аварійно-рятувального загону спецпризначення до навчань у відповідності до плану залучення сил та засобів були залучені також курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

За інформацією прес-служби УДСНС в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору