Рішення замінити нас на морську піхоту – непрофесійне, – черкаський боєць “Азову”

07 вересня 2015, 14:34

7-fcZuWsGwk

Два роки тому він був студентом-юристом одного з черкаських ВИШів, мав грандіозні плани на життя, але війна внесла свої корективи. Сьогодні воїн – понад рік боронить Україну від окупанта, брав участь у штурмі Мар’янки, боях під Іловайськом, обороні Маріуполя та штурмі Широкиного. Під час крайньої ротації ми передали Ігорю Зайчуку листівки зі словами підтримки від черкащан та розпитали про життя бійців полку Азов після виходу з першої лінії оборони.

- Які завдання сьогодні стоять перед бійцями полку «Азов»?

- Оскільки підрозділ вивели з першої лінії оборони, ми не гаємо часу, проводимо серйозні тактичні та польові навчання по бойовому злагодженню. Це така перша можливість за період війни, бо раніше було мало часу на навчання.

- Як сьогодні проходить стандартний день бійця полку «Азов»?

- Підйом о 6.30, зарядка, пробіжка, легкі фізичні вправи, водні процедури. О 8.00 – шикування та зачитування Молитви Українського націоналіста. З 10.00 відбуваються лекції або тактичні заняття згідно плану. Після обіду – фізичні навантаження, потім – вечеря. Далі відвідуємо лекційні заняття або патрулюємо територію. Якось так.

- Ставлення бійців до демілітаризації Широкиного?

- Дуже було прикро свого часу лишати Широкине тому, що план зі звільнення цього населеного пункту розробляв «Азов». В той час саме завдяки злагодженим діям підрозділу ворог поніс суттєві втрати. Азов – є найбільш боєздатним підрозділом в секторі М. Але ми використаємо цей час належних полкових тренувань. Багато хто вважає, що рішення замінити нас на морську піхоту – непрофесійне. На передовій мають бути професійні підрозділи, які добре знають позиції ворога та місцевість. Кожне селище Донбасу – це наша українська земля. Тому ми не вважаємо, що маємо право віддавати або розмежовувати її. Досить сидіти в окопах! Треба йти вперед і звільняти наші міста, наших людей від окупантів!

tkWyIllOiJo

- Як бути з тими, хто на цій же рідній землі підтримує сепаратистів, а не українських військових?

- Донбас – це Україна. Якщо на окупованій території буде жити хоча би один українець, який є патріотом нашої країни, ми тільки заради нього одного будемо йти вперед!

- Чи відчуваєте ви підтримку простих українців?

- Велика підтримка зараз від Цивільного корпусу Азову. Все більше й більше людей дізнається про наші ідеї та долучається до наших лав на різних фронтах: військових, політичних, соціальних. Разом із такою підтримкою ми зможемо навести лад всередині держави та прогнати окупанта з нашої землі!

За інформацією з пабліку  Цивільний Корпус Азов | Черкаси

Поділитись

Коментарі

Вгору