Рішення суду про скасування результатів виборів до облради не загрожує нинішнім депутатам?

24 листопада 2015, 16:32

Вибори1

Неабияке хвилювання викликала сьогодні інформація про те, що Київський апеляційний суд скасував постанови ОВК про результати виборів до Черкаської обласної ради. Таку інформацію у Фейсбуці поширила депутат облради Оксана Ковбоша, зазначаючи, що про це стало відомо на сьогоднішній погоджувальній раді депутатских фракцій. Утім, як каже Галина Кучер, яка і звернулася до суду, таке рішення не загрожує нинішнім депутатам. 

Про це вона розповіла у коментарі "Про все".

- Постанову суду я отримала сьогодні о пів на першу ночі. Причиною звернення до суду стало те, що дільнична комісія в Умані допустила помилку. Тепер у обласної комісії буде підстава, щоб прийняти рішення про перерахунок голосів Уманський ТВК. Для цього і потрібна була апеляційна справа, - зазначила Галина Кучер.

Помилка дільничної комісії, каже Кучер, насправді була механічною.

- У дитини голови комісії була висока температура, вона поспішала і зробила суто механічну помилку, записавши голоси, які виборці віддали за "Солідарність" у графу партії "Нова держава", - роз'яснила Галина Кучер.

Галина Кучер додає, що про цю помилку вона казала в ОВК, але обласна комісія не знайшла підстав, щоб зробити на дільниці перерахунок.

Судову постанову до ОВК Галина Кучер обіцяє віднести вже сьогодні й сподівається, що перерахунок на одній дільниці зробить її кандидатуру прохідною до облради.

- Таке судове рішення аж ніяк не загрожує іншим політичним силам, - говорить пані Галина.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору