Рятувальники Черкащини провели спеціальні навчання на об’єктах із масовим перебуванням людей (відео)

29 грудня 2019, 21:46

ДСНС продовжує вдосконалювати систему оперативного та професійного реагування своїх підрозділів на можливі надзвичайні події. Наразі в області триває серія навчань пожежно-рятувальних підрозділів з гасіння умовної пожежі на об’єктах з масовим перебуванням людей.

Такі навчання передбачають кілька етапів. Перший - додаткове вивчення об’єкту, його характеристики, забезпечення пожежним водопостачанням, шляхи евакуації, прогноз розвитку умовної пожежі. На другому, проводяться тактичні вправи, які дозволяють рятувальним підрозділам практично відпрацювати завдання з бойового розгортання, проведення розвідки та здійснення евакуації безпосередньо на об‘єкті. 

Значну увагу під час навчань приділено відпрацюванню методик попередження паніки, а також проведення евакуаційних заходів.Саме за такою схемою цього тижня рятувальники провели тактико-спеціальні навчання у Черкасах, Кам’янському, Монастирищенському, Чорнобаївському, Чигиринському та Смілянському районах.

За результатами навчань, було проаналізовано стан підготовки пожежно-рятувальних підрозділів, а також дії адміністрації та обслуговуючого персоналу об‘єктів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору