Режисером історичної драми за твором письменника з Черкащини став Олег Туранський

24 листопада 2017, 15:10

Режисером екранізації історичної драми «Чорний ворон», яку телеканал «1+1» знімає за мотивами однойменного твору письменника Василя Шкляра, стане Олег Туранський, відомий за роботою над фільмом «Я з тобою» та серіалом «Сувернір із Одеси». Про це стало відомо на презентації нової книги Василя Шкляра «Троща», повідомляє ТСН.

Режисер розповідає, що тема історичної драми «Чорний ворон» йому дуже близька, адже його родичі по батьківській лінії були січовими стрільцями.

«Десь на генетичному рівні я відчуваю цей зв'язок. Боротьба за свободу духу триває і в мені також», - коментує Олег Туранський.

Виробництво історичної драми відбувається за підтримки «Державного агентства України з питань кіно».

Роман «Залишенець. Чорний ворон» Василя Шкляра відтворює одну із сторінок вітчизняної історії – боротьбу українських повстанців проти радянської влади у 1920-х роках. На їхньому чорному бойовому прапорі було написано: «Воля України або смерть». У 1921 році чотирирічна війна, яку Росія розв'язала проти Української Народної Республіки, закінчилася. Проте збройна боротьба ще роками тривала майже на всіх теренах України. Повстанці Холодного Яру відчайдушно чинили опір радянській окупації, боролися за свободу українського народу, жертвуючи власним життям. Роман розійшовся накладом у 300 тисяч примірників.

 

Коментарі

Вгору