Ревізори доповіли нардепу, що на підприємстві “Черкаситорф” знайшли порушеннь на 314 тис. гривень

17 липня 2014, 19:01

 

Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області під час ревізії Дочірнього підприємства «Черкаситорф» Державного підприємства «Київторф» виявили порушень, що призвели до втрат, на суму 314,2 тис. гривень, інформує прес-служба відомства.

Зокрема, підприємством проводилася реалізація торфу т а торфобрикету за цінами, нижчими за визначені калькуляціями, чим завдано збитків на суму 152,5 тис. гривень.

Ще фінінспекторами встановлено, що попри відсутність затверджених фінансових планів на 2012-2013 роки, ДП «Черкаситорф» проведено витрати на оренду легкового автомобіля та списання державного майна на загальну суму 80,8 тис. грн, та встановлено інші порушення, що призвели до збитків на загальну суму 20,6 тис. грн (придбання паливно-мастильних матеріалів за завищеними цінами і їх зайве списання, проведення видатків без отримання товарів, робіт та послуг).

Також працівниками Держфінінспекції виявлено недостачу товарно-матеріальних цінностей ДП «Черкаситорф» на загальну суму 60,29 тис. гривень.

Крім того, за результатами проведеного контрольного заходу встановлено фінансові операції, що можуть свідчити про факти штучного доведення підприємства до банкрутства.

Матеріали ревізії передано до прокуратури Черкаської області та про її результати проінформовано УДСБЕЗ УМВС України в Черкаській області. За результатами розгляду, матеріали вищевказаного контрольного заходу долучено до кримінального провадження.

Про результати ревізії ДП «Черкаситорф» поінформовано народного депутата України Тимошенка В.А., з ініціативи якого проведено вказаний контрольний захід.

Теперь товары с американских сайтов стали доступней! Посредник в США поможет оформить и доставить заказ.

Поділитись

Коментарі

Вгору