Рецидивіст із ножем напав на черкащанина

09 вересня 2015, 19:55

010Наряд групи затримання роти міліції охорони УДСО при УМВС України в Черкаській області затримав по гарячих слідах озброєного ножем грабіжника.

Черкащанин Євген, якому опівночі в Південно-Західному районі міста не пощастило оминути нападу грабіжника, звернувся по допомогу до Державної служби охорони.

- Невідомий чоловік, на вигляд років тридцяти, раптово зупинив мене на вулиці та приставивши до живота ножа, вимагав мобільний телефон. Я вирішив не провокувати нападника активним спротивом, попросив тільки залишити сім-карту. Забравши телефон, грабіжник побіг в напрямку будівельного супермаркету «Епіцентр», а я поспішив до найближчого місця, де встановлена система термінового виклику міліції – в магазин, пам’ятаючи, що «тривожна кнопка» там є, - розповів Євген.

Через кілька хвилин патрулювання разом з міліціонерами в одному з ближніх дворів потерпілий побачив свого нападника. Працівники міліції його затримали та вдягли кайданки.

Грабіжником виявився місцевий мешканець 1985 року народження, раніше судимий за грабіж. Під час обшуку у нього виявили і ніж-«викидуху» і телефон потерпілого. Тепер, за рецидив злочину, злочинець сяде надовго.

За інформацією прес-служби УДСО при УМВС України в Черкаській області

 

Поділитись

Коментарі

Вгору