Рештки їжі, олія в унітазі та вологі серветки: черкащанам розповіли, як правильно користуватися каналізацією

29 серпня 2019, 09:01

Рештки їжі, олія в унітазі та вологі серветки: черкащанам розповіли, як  правильно користуватися каналізацією

Навантаження на комунальні мережі міста Умань за останні роки значно зросло. Тому, поряд з іншими, дуже актуальною стала проблема правильного використання мереж, зокрема каналізації. 

Випадки засмічення побутовим, будівельним сміттям і харчовими відходами трапляються все частіше, і стосуються абсолютно кожної людини. Варто пам'ятати – каналізація створена для приймання стічних вод та фекалій. Всі інші відходи необхідно викидати у смітник.

Через засмічення працівники КП «Уманьводоканалу» постійно здійснюють виїзди для прочистки каналізаційних мереж від закупорювань.

Ось прості, але дієві правила користування каналізацією:

-завжди відокремлюйте тверді відходи і утилізуйте їх окремо від рідких;

-не викидайте в каналізацію рештки їжі;

-не виливайте жири та олію в унітази, раковини та умивальники. Олії накопичуються на стінках труб, поступово звужуючи їх діаметр;

-не викидайте вологі серветки. Вони зроблені не з паперу, а з пластику, який не розчиняється і закупорює труби.

Інформуємо вас, що на цей час спостерігається зріст кількості аварій на мережах водовідведення, які призначені для забезпечення безперебійного відведення у належній кількості господарсько-побутових стічних вод.

За інформацією прес-служби КП "Уманьводоканал"

Коментарі

Ольга сказав:

Я би із задоволенням купила такий плакат та повісила у під”їзді! Нещодавно у нас із каналізації виймали підгузки та котячі гранули із туалету. Просто немає слів! Але про що це я? Наші люди недопалкам знаходять місце під балконами, а весь непотріб – в унітаз! А там-хоч потоп…”Європейці”!

Вгору