Ремонтні роботи по вулиці В’ячеслава Чорновола виходять на фінішну пряму

02 квітня 2017, 19:15

І вдень, і вночі та навіть у вихідні торік дорожники працювали на вулиці В’ячеслава Чорновола. Її ремонтували на відрізку від Бидгощської до проспекту Хіміків. Ще в минулому році тут провели більшість із запланованих робіт, нині ж зосередять увагу на облаштуванні примикань, зупинок та пандусів. А ще – нанесуть розмітку та проведуть озеленення частини вулиці між дорогою та тротуаром, інфолрмує "Діловий регіон".

За словами директора департаменту архітектури та містобудування ЧМР Артура Савіна, протяжність ділянки реконструкції сягає близько двох кілометрів (1,912 км), тоді як середня ширина проїжджої частини – 10,5 метрів. На тій частині вулиці, де тривала реконструкція, зняли старий асфальт та уздовж неї перевлаштували бортовий камінь. Разом із тим, тут уклали вирівнюючий та нижній шар покриття, далі – облаштували ЩМА.

– На цій вулиці між двома шарами асфальту ми устелили армуючу сітку з геокомпозитних матеріалів, – сказав він. – Бо все-таки нам хотілося б зробити якісну реконструкцію покриття і не повертатися з року в рік до ремонтів.

Між іншим, як розповів директор профільного департаменту, здійснений ремонт на цій вулиці перевіряла столична державна архітектурно-будівельна інспекція. Отримані висновки – позитивні.

Реконструкція цієї вулиці, згідно із затвердженим графіком, фінішує восени.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

111 :

а деревья назад посадят?

Костя :

А на Котовського- Грушевського вже ямки з являються, але чомусь ніхто їх аврально не ліквідовує

Вгору