Релігійні організації Черкас стурбовані тим, що в школах святкують Хелловін

02 листопада 2017, 10:19

Останнім часом в Україні активно популяризується свято Хелловін. Не оминають такі заходи і навчальні заклади, пише "Вичерпно".

До директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Ігоря Волошиназвернулися представники релігійних організацій міста, які заявляють, що це свято не безпосередньо пов’язане зі стародавніми та сучасними окультними практиками і церемоніями поклоніння темним силам, багато елементів яких повторюються сьогодні учасниками святкувань (часто несвідомо та в ігровій формі). Про це Волошин написав на своїй сторінці у «Фейсбуці». Подібні речі не можуть не залишати відбиток у душах людей, викривлюючи їхній світогляд та пробуджуючи їхні страхи й темні інстинкти, що ведуть до саморуйнування. – впевнені автори звернення.

«Діти і підлітки знаходяться серед тих, чиї ще незміцнілі душі та психіка особливо вразливі до подібних речей. У зв’язку з цим, ми, священнослужителі християнських церков міста Черкаси, хотіли б висловити свою стурбованість тим фактом, що окультне свято Хелловін та пов’язані з ним заходи активно пропагуються в навчальних закладах міста. Ми впевнені, що в цей непростий час наша країна особливо потребує бачити і чути більше того, що сприяє мирові, злагоді й надії, а не розбурханню страхів, темних пристрастей і руйнівних інстинктів. Тому ми просимо Вас донести наше занепокоєння до керівників навчальних закладів міста та прохання не сприяти пропаганді і поширенню в цих закладах окультних практик та сатанинських ритуалів Хелловіну, навіть і в жартівливій та ігровій формах», — ідеться у зверненні.

Щодо себе пан Волошин зазначив, що, як християнин, не підтримує вшанування подібних свят у нашій країні і тим паче в навчальних закладах.

«Алe, нагадаю, школа в нашій дeржаві поза рeлігією. Тому цe вибір кожного особистий які свята вшановувати», — додав він.

Коментарі

Заур К. сказав:

100% підтримую!!! Ми живемо в тій країні, яка вважає себе християнською, хоч і не всі такми є. Ходитити “святкувати”, я би сказав день смерті, а через 2 місяці так само ходити по вулицях і казати Христос Народився… Зроби правильний вибір для себе! Якщо хочеш жити, то не грайся у смерть!!! А то у нас екстрасенси і гадалки вже популярніші від Бога. Благословляю Вас на пізнання істини!!!

укр сказав:

А в педуниверситете вообще отмечают это день 2-го ноября …

Черкащанка сказав:

Я теж у шоці! Люди, ходячи до Бога у церкву, святкуючи Пасху, Водохрещу, Різдво, надягають сатанинську атрибутику та “святкують” бісівське, не християнське дійство! Це – зрада Богу та такий гріх, що відмитися від нього не вистачить життя!

Лєна сказав:

релігійні фанатики дістали вже до печінок. вірте, моліться, хто вам заважає. але не треба ваш спосіб життя транслювати на всіх. я категорично проти, щоб моїм дітям засмічували голову церковним мотлохом. і хочу щоб вони весело святкували звичайний карнавал, хоч і з нальотом “жахів”.
єдине, що позитивного згадується с совкового устрою це те, що людей з фанатичними мізками загнали під лавку і вони не дуже висувалися за кордони церковного двору з своїми проповідями. люди Марс збираються освоїти, а ви – “бісівське”, християнське. жах.

Татьяна сказав:

Елена, судя из вашего коммента, пусть лучше головы детей и подростков забивают сатанинской дуростью? Видимо Вы просто не понимаете всей серьёзности пагубного влияния этого бесноватого действа (назвать праздником язык не поворачивается) на неокрепшие умы нашей молодёжи.

Вгору