Ректор черкаського університету читає лекції полякам

23 лютого 2015, 13:00

Про-все-21-1024x740

Ректор Черкаського державного  технологічного  університету Тамара Качала упродовж двох днів читала лекції німецькою мовою у польському виші.

Про це повідомляють у навчальному закладі.

Лекції черкаського ректора з дисциплін «Ділові комунікації» та «Управління змінами» слухали магістри Вищої школи ринкового управління та іноземних мов в Катовіце.

- Найбільше зацікавлення у слухачів викликали доповіді, що стосувалися стратегічного менеджменту в ході проведення змін та бізнес-комунікації в аспекті теорії конфлікту, - зазначають в ЧДТУ, а також нагадують, що з вищою школою ринкового управління та іноземних мов в  польському Катовіце черкаський   університет співпрацює вже понад 15 років.

Коментарі

Gatyla сказав:

Не встигла дочитати )))))). Приїхала комісія з МОН з приводу коледжу імені Качали. Типа порушення авторських прав Поплавкового – коли навчальний заклад лише на папері. Так що Тамара Миколаївна, беріть нового генія економіки Мильніченка Сергія Михайловича та тікайте в … РФ. Тому що Польща Вас Україні видасть. Як і Грузія.

Gatyla сказав:

Да, ригів Влізло та Лазуренків не забудьте з собою взяти. Тим більше Лазуренко не раз в Рашці був )))))))

Праціник ЧДТУ сказав:

Краще б Тамара Миколаївна пари згідно навантаження читала, у своєму ж ЧДТУ. А то на лекції в нашому університеті її вже років 10 не бачили.

Gatyla сказав:

Як і її чоловіка з 1,5 ставкою Дармограя. Як і сімейку Влізло. Як і сім’ю Чєчєтових.

Олександр сказав:

А я вважаю, що ЧДТУ сьогодні нормально розвивається. Звичайно важко керівникові сьогодні поламати стару систему, яка 20 років формувалась. А заздрісників багато, як і ці дописувачі, що тут у вас пишуть всяку ахінею, не знаючи насправді, що робиться в ЧДТУ.

Олександр сказав:

Не чіпайте Мильніченка він хороший фахівець. Я в його вчився і знаю про його тільки хороше. Дивакуваті якісь дописувачі тут, якби обгадити людину і сховатись за якимись ніками….

Gatyla сказав:

Я його посаджу, Саш. Обіцяю. Цей “хороший спеціаліст” дуже сильно подляну зробив. І ця подляна в його підписах, за які йому прийдетеся реально в суді відповідати.

Gatyla сказав:

До речі, щодо ніку. Хто я, Мильніченко, знає.

Наталія сказав:

Олександре не дивуйтесь, нині всі стали Дивакуваті. І саме головне від бєздєлія і меншовартості знаходять час писати різні свої ХФантазії і вірити в те, що написали.

Віктор сказав:

Мильніченка не чіпайте. Це Гатіла щось придумав.

Петро Петрович сказав:

Всі знають хто такий гатило – це буравченко руслан всеволодович, пройдисвіт, якого портібно було раніше вигнати, а тримали лише тому, що хрещенник Леги був! Таких як він на злам історії!

Gatyla сказав:

Оба-на. Пєть, а якщо вичислю по ІР? Буде ж боляче?

Іван сказав:

А я вчився у цього Бураченка свого часу, соромно було на його дивитися, вонючий постійно, розказував нам про соціалістів і про Мороза. Я тоді дивувався, як він зі своїм незрозумілим інтелектом дисертацію написав. А це читаю тут, а воно він хрещених Леги був.

Gatyla сказав:

Значить так, Вонюша.Якщо щось не зрозуміло – то роби як я – пиши в МОН. Мені он про склепаний плагіат Сєрьожі Мильніченка не зрозуміло стало – я дослідив його геніальний твір, і написав відгук в МОН. Зроби те саме, чи гангліїв не вистачає. І обережніше на поворотах, я 3 суди пройшов. Зараз 4-й закінчую. А ІР вираховуються елементарно.

Вгору