Рекомендованих на посади Народною радою людей призначають вже кілька місяців

04 червня 2014, 15:01

І досі залишаються вакантними посади в Черкаській облдержадміністрації, на які Народна рада ще кілька місяців тому рекомендувала людей. Зокрема, незайнятим стоїть крісло заступника губернатора з агропромислового комплексу, куди рекомендували кандидатуру головного черкаського свободівця Юрія Ботнара. Так само вакантна посада й директора департаменту економічного розвитку і торгівлі, на якій представники Народної ради бачили Петра Чернявського, інформує vechirka.net.

Через затягування у часі призначення на ці посади людей, містом почали ширитися чутки про непідтвердження деяких їх документів. Зокрема, що Юрій Ботнар у полум’ї революційних подій не встиг отримати повної вищої освіти. А Петро Чернявський, маючи не одну вищу освіту, не має підтвердження деяких дипломів.

- Питання про призначення Юрія Ботнара слід ставити не нам, а Києву. Ми подали його документи майже три місяці тому. Однак вони досі проходять перевірку. Юрій Ботнар зможе зайняти посаду заступника губернатора, щойно ми отримаємо схвальну відповідь за результатами спецперевірки, — каже заступник керівника апарату Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Сушко. — Стосовно Петра Чернявського, то він сам дещо затягнув своє призначення. Він має декілька вищих освіт, однак лише минулої п’ятниці доніс усі необхідні документи. Зараз триватиме їх перевірка, після якої він зможе взятися до роботи.

Сам Петро Чернявський такими чутками не здивований, каже що за останні тижні чув про себе і не таке.

- Займаючись виборами, я не мав можливості оформлятися на роботу. Так склалися обставини. Але зараз я підвіз усі документи, триває спецперевірка, сподіваюся, що найближчим часом усе завершиться, — коментує Петро Чернявський, який, до речі, виграв вибори до Черкаської міської ради.

Юрій Ботнар запевняє: він має повну вищу освіту, і на підтвердження готовий показати диплом магістра агрономії. 2012 року він закінчив агрономічний факультет Уманського національного університету садівництва. За фахом не працював, однак переконаний, що на майбутній посаді важливіші його менеджерські навики.

- Мене досі не призначено з невідомих мені причин. Серед ймовірних є, вочевидь, небажання номенклатури, що є основою корупційно-злочинної системи, яка служила і помаранчевій владі і режимові Януковича, змінювати зручні для себе умови, — коментує Юрій Ботнар. — Такої причини, як незакінчена вища освіта бути не може, адже я маю повну вищу освіту.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору