Райвідділи міліції у Черкасах не виконали 12 рішень судів

02 березня 2015, 09:29

суд

Органами прокуратури області перевірено стан додержання вимог законодавства про адміністративні правопорушення щодо застосування до правопорушників адміністративного стягнення у вигляді адміністративного арешту.

Так, встановлено, що територіальними органами внутрішніх справ області допускають порушення вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення та Закону України «Про міліцію» в частині виконання адміністративного стягнення у виді адміністративного арешту, а саме: не забезпечується виконання постанов суду у справах вказаної категорії.

З’ясовано, що Придніпровським та Соснівським райвідділами міліції міста Черкаси не виконано 12 рішень судів про застосування адміністративного арешту щодо осіб, винних у вчиненні адміністративних правопорушень. З метою усунення вказаних порушень законодавства прокуратурою міста Черкаси на адресу керівників вказаних територіальних органів внутрішніх справ області внесено акти реагування.

Аналогічні порушення виявлені в діяльності керівників ще 8 районних відділів міліції області, в результаті чого 54 правопорушники не відбули адміністративне стягнення. На усунення зазначених порушень міжміськрайпрокурорами внесено 11 актів прокурорського реагування.

Робота на вказаному напрямку триває.

За інформацією пресслужби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору