Рахунки ЧЕЛУАШу арештували

12 грудня 2016, 23:46

arest-denezhnyih-sredstv-na-schetah

Рахунки комунального підприємства ЧЕЛУАШ в банку “Вектор” сьогодні арештовані. Про це під час наради в мерії повідомив начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко, пише Інфоміст.

Арешт пов’язаний із заборгованістю підприємства в сумі 300 тисяч гривень. Відповідно арешт буде знято після того, як підприємство погасить борг.

– Все залежить від ЧЕЛУАШу і швидкості його розрахунків. Рахунок арештували, але це не та ситуація, яка зробила якусь проблему. Всі підстави наразі існують, щоб ЧЕЛУАШ подав заявку на фінансування і розрахувався за борг. І тоді не буде жодних проблем, – каже чиновник.

Як повідомив Отрешко, наразі заблокована лише комерційна діяльність підприємства, арешт не заважає ЧЕЛУАШу виконувати свої “комунальні” обов’язки, як-от прибирання тротуарів.

Нагадаємо, під час позачергового засідання сесії депутати проголосували за зміни до програми, що передбачають виділення коштів, орієнтовно 300 тисяч гривень, які отримає КП ЧЕЛУАШ на судову підтримку. Нині приватний підприємець подав листа у ДВС згідно рішення суду, яке стосується ЧЕЛУАШу. Виконавча служба арештувала усю техніку КП, зокрема й ту, яку придбали у цьому році.

Поділитись

Коментарі

Вгору