Радуцький вимагає негайного створення нового виконкому, або він оголосить бойкот

10 квітня 2014, 17:00

Депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький вже вкторе вимагає від в.о. міського голови Віктора Білоусова змінити склад відправленого у відставку виконавчого комітету. Якщо на наступному засіданні сесії міської ради до порядку денного не буде включено питання про склад нового виконкому, депутат буде бойкотувати сесії міськради до виборів.

Про це він заявив сьогодні під час засідання сесії міської ради.

- Вікторе Федоровичу, вас на кожній сесії просять підготувати пропозицію щодо складу нового виконкому, куди увійдуть представники громадських організацій Автомайдану, Самооборони тощо, - звернувся Радуцький до Білоусова. - Давайте ми вже не будемо чекати 25 травня. У мене є претензії до Беззубенка, у Коверського - до Ромашова. А це при тому, що виконком по факту у відставці. Люди, які у відставці, яким оголошено недовіру, не будуть працювати, вони будуть чекати 25 травня. Будь-ласка, сформуйте новий виконком на наступну сесію.

Якщо Віктор Білоусов не виконає вимогу, Радуцький грозиться бойкотувати всі подальші сесійні засідання.

- Якщо у порядку денному на наступній сесії не буде питання щодо зміни виконавчого комітету, до 25 травня я на сесії ходити не буду. Я не готовий працювати в умовах, коли секретар міської ради ігнорує думку депутатів, - заявив депутат.

Вгору