Радуцький у міськраді запропонує Одаричу написати заяву

27 травня 2014, 14:49

Директор КП «Дирекція парків» та депутат попереднього скликання міськради Олександр Радуцький переміг на позачергових виборах 25 травня в мажоритарному окрузі № 16 (район вулиці Шкільної), повідомляє "Прочерк".

За паралельним підрахунком протоколів із мокрими печатками, що вели спостерігачі та довірені особи Олександра Радуцького, він випередив директора палацу спорту «Будівельник» Світлану Бондар, яка йшла на вибори від «Партії вільних демократів», на 511 голосів. Відтак за пана Радуцького проголосувало 1279 виборців.

– Коли за часів Тулуба (колишнього голови Черкаської ОДА, – ред.) на пані Світлану чинився тиск з приводу її роботи, я єдиний на сесії заступився за неї. Після цього під час виборчих перегонів вона стояла біля людей у чергах і розповідала, який Радуцький поганий, який він брехун, запустив усі парки і сквери, нічого не робить, а він тільки балакає. Мені було соромно за неї. Ну це її вибір, – зітхає Олександр Романович.

За його словами, стати депутатом міської ради для нього було принциповим.

– Було дуже багато закидів з боку деяких громадських діячів з приводу того, що я нічого не робив на окрузі як депутат. Багато було закидів і з команди екс-мера. Я продовжую наполягати, що саме «екс-мера Сергія Одарича». Моя перемога – це послідовна робота. Протягом трьох років я збирав інформацію у жителів, що треба зробити на окрузі. На окрузі зроблений капітальний ремонт 55-го садочка, на 70% встановлені склопакети в другій школі. У 18-й школі за мою каденцію почалася добудова корпусу для спортивної зали, повністю була освітлена вся прибудинкова територія, зроблена санітарна очистка дерев, благоустрій. Мені не соромно було ходити дивитися людям в очі. Все, що обіцяв зробити, я зробив. Мінус – те, що не встиг зробити садочок №45, але зроблю його таким самим, як і 55, – запевнив «Прочерк» Олександр Радуцький.

У новій міськраді Олександр Романович готовий об’єднуватися з усіма, крім команди екс-мера, оскільки на його думку, команда провела брудну виборчу компанію.

– Я на сесії буду пропонувати Сергію Одаричу, якщо він переможе на виборах міського голови Черкас, відразу написати заяву і покинути мерське крісло. Я не буду вважати, що його перемога була чесною. Я зроблю таку заяву і проситиму зробити це всіх депутатів, – пообіцяв Олександр Радуцький.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору