Радуцький просить профспілки не нагнітати ситуацію

17 січня 2018, 10:41

Секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький попросив присутніх на сесії міської ради представників профспілок не нагнітати ситуацію. Він пояснив мітингувальникам, які вимагають від депутатів проголосувати за бюджет, що бюджет вже прийнятий виконкомом, але тепер його мають опрацювати депутати. Однак представники профспілок почали вимагати проголосувати за бюджет вже сьогодні.

- На виконкомі був затверджений бюджет та розпис однієї дванадцятої. Зараз запрацювали програми по соцвиплатах і завтра-післязавтра є можливість їх отримувати. Тому в мене велике прохання - не нагнітайте. Виконком надає бюджет депутатам, і за регламентом ми маємо його опрацювати і потім винести на розгляд сесії. Існує нормальна робоча  ситуація, бюджет опрацьовуємо. Мої слова може підтвердити міський голова, - сказав Олександр Радуцький.

За його словами, прийнятий виконкомом бюджет тепер мають розглянути депутатські комісії та опрацювати внесені до нього зміни. І вже потім бюджет винесуть на сесію.

Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган у свою чергу зазначила, що виконавчий комітет прийняв порядок фінансування всіх видатків бюджету.

- Ми передали тимчасовий помісячний розпис до казначейства. Розпорядники можуть готувати всі документи, щоб здійснювати виплати. Але одної дванадцятої замало, щоб вийти без заборгованості на 1 лютого, - зазначила Наталія Джуган.

Водночас вона звернулася до депутатів з проханням якнайшвидше прийняти головний документ за яким живе місто.

Натомість мітингувальники продовжують вимагати від депутатів проголосувати бюджет вже сьогодні, а не відкладати його.

Вгору