Радуцький не хоче відправляти Одарича у відставку через кримінальні справи

06 липня 2015, 12:07

fafef990a613c6d1b78e0fa038b3a609-424x2381

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький на завтрашній сесії проситиме депутатів не підтримувати питання про відставку міського голови Сергія Одарича.

Про це він розповів на прес-конференції 6 липня.

- Я хочу зняти це питання.  Я проситиму депутата Гришанова відкликати проект рішення, якщо не погодиться то проситиму депутатів не підтримувати це питання, - розповів Олександр Радууцький. - Думаю, що відставки не буде, хай людина працює.

Хоча за його словами, для голосування депутатів вистачить.

Своє рішення секретар міськради пояснює наступним чином:

- Я заявляв на сесії, що є окрема ухвала Київського апеляційного господарського суду, де сказано постановити окрему ухвалу щодо перевищення повноважень міським головою, прокуратурі Черкаської області вжити необхідних заходів щодо здійснення перевірки. Дуже багато з цього приводу було пояснень юристами, але є ухвала і є закон України, - зазначив Радуцький.

Наводить і приклад із продажом земльної ділянки за театром.

- Також є звернення щодо невиконання рішення суду по будівництву військового полігону щодо надання містобудівних умов та обмежень. Також буде відкрито кримінальне провадження про дії міського голови щодо контролю за міським казначейством. З'являється бажання, щоб ця людина отримувала звинувачення будучи на посаді. Не знаю, як вирішать депутати. Це моє особисте рішення. Хай людина відповідає за свої дії будучи на посаді, - підсумував Радуцький

Коментарі

Вгору