Радуцький каже, що губернатор заборонив депутатам його підтримувати

14 квітня 2014, 13:50

Депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький стверджує, що губернатор Черкащини Юрій Ткаченко нібито чинив тиск на депутатів міськради, аби ті не голосували за кандидатуру Радуцького на посаду секретаря міської ради.

Про це Олександр Радуцький повідомив у коментарі порталу "ПроВсе".

"Дуже погано, що свою діяльність голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко починає з подвійних стандартів. Коли він каже, що не втручався в процес переобрання секретаря міськради, то він обманює. Ткаченко став губернатором по квоті "УДАРу", і на депутатів цієї партії у Черкаській міській раді він чинив тиск, аби ті не голосували за мене", - переконаний Радуцький.

Також Олександр Радуцький заявляє, що голова Черкаської ОДА товаришує з Віктором Беззубенком - першим заступником міського голови.

"Через Беззубенка, який має вплив на частину депутатів, губернатор вів розмову, щоб мою кандидатуру не підтримували. Мені відомо, що частина депутатів спочатку мене підтримувала, а в останню хвилину вони відмовились проголосувати за мою кандидатуру. В особистій розмові вони підтвердили, що на них чинився тиск", - розповів Олександр Радуцький.

Водночас голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко заявляє, що утримується від висловлення підтримки у будь-якій формі кандидатам на посаду секретаря міської ради чи потенційним кандидатам на посаду міського голови Черкас.

До Черкаської міської ради за квотою "УДАРу" були обрані Сергій Кудактін та Костянтин Єзерський.

Усього в Черкаській міській раді 60 депутатів.

Поділитись

Коментарі

Вгору