Черкаським підприємцям готують спрощення процедури обчислення та сплати ЄСВ

14 квітня 2014, 13:39

Зміні на краще варто очікувати 22863 фізичним особам – підприємцям м. Черкаси, які на сьогодні є платниками ЄСВ.

Про це повідомив перший заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Дмитро Таран.

З ініціативою уніфікувати звітності зі сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування щодо фізичних осіб – підприємців виступило Міністерство доходів і зборів України. Таке спрощення, насамперед, відбудеться шляхом об’єднання декількох додатків звіту в одну таблицю. Так, таблиці 1, 2, 3 Додатку 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, будуть об’єднані в одну.

- Запропоноване об’єднання трьох таблиць в одну посприяє спрощенню умов ведення бізнесу та підвищить ефективність реалізації податкової реформи, - наголосив Дмитро Таран.

Із розробленим проектом макету об`єднаної звітності можна ознайомитись на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі „Діяльність” (Діяльність>Взаємодія з громадськістю>Консультації з громадськістю >Громадське обговорення).

Також кожен має змогу висловити свою думку щодо такого спрощення звітності, взявши участь в опитуванні у розділі „Опитування”, розміщеному на головній сторінці порталу.

- За І квартал ц.р. фізичними особами – підприємцями було сплачено 12,8 млн.грн. єдиного соціального внеску, - зазначив Дмитро Таран.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору