Радуцький хоче надати правоохоронним органам докази причетності Бондаренка та Савіна до забудови Митниці

17 листопада 2017, 15:02

 

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький на сьогоднішній прес-конференції повідомив, що має факти причетності міського голови Черкас Анатолія Бондаренка та взятого напередодні на хабарі директора Департаменту архітектури та містобудування Артура Савіна до забудови Митниці.

Ці факти він готовий надати правоохоронцям, якщо ті до нього звернуться.

- Я роблю заяву про те, що у нас є додаткові факти - які ми готові надати правоохоронним органам - що Бондаренко має пряме відношення до незаконної забудови мікрорайону Митниця. І коли правоохоронці органи звернуться, ми готові надати ці докази, - сказав Радуцький.

Зокрема, він згадав ситуацію із позовом до суду щодо орендованої на Митниці землі.

- Ми просили звернутися до суду з позовом щодо оренди землі укладеної між ЧМР та підприємством "Будгарант". Але було зроблено все, щоб рішення сесії не виконувалося. Я особисто звернувся до суду, підписав заяву, і вона пішла в суд. Але перше засідання ми програли. Тож було прийнято рішення подати апеляцію. Але за кілька днів від Савіна надійшов внутрішній документ, в якому було зазначено, що департамент вважає оскарження недоцільним. Це означає, що Савін не захотів подавати до апеляції, - зазначив Олександр Радуцький.

Також він нагадав про те, що депутати висували недовіру Савіну і його департаменту, але згодом це рішення було ветоване міським головою.

Коментарі

Гард сказав:

На цій радісній ноті посадовці хутко залили бетоном черговий МАФ, знищивши зелену зону напроти генделя “Імперія” по вул. Піонерській(колишній). Проблем із т.з. масами населення не зафіксовано.

Вгору