Радник Авакова показав платіжку за газ, через яку бабуся в Лисянці вчинила самогубство

17 листопада 2015, 09:37

12274596_945690748851106_5175132890138413465_n

Радник міністра МВС Антон Геращенко заявив, що окремі політики намагаються спекулювати на людській трагедії. Про це він написав у Facebook.

"Вчора ще одна людська трагедія сталася в райцентрі Лисянка Черкаської області.
80-річна бабуся Марія Кирилівна Бублейко жила самотньо і повісилася у своєму будинку.

За інформацією слідства, її син живе в Росії і маму відвідував рідко.

Зараз навколо цієї людської трагедії ряд політичних сил намагаються влаштувати танці на кістках, що на мій погляд характеризує лідерів цих партій не з кращого боку.

Інформація про те, що Марія Кирилівна отримала рахунок за газ у 4000 гривень і тому прийняла рішення покінчити життя самогубством - не відповідає дійсності.

Насправді, у Марії Кирилівни була переплата за природний газ на 1 листопада у розмірі 1792 гривні.

У підтвердженні моїх слів і щоб уникнути спекуляцій "про рахунок за газ у 4000 гривень" публікую рахунок, який отримала Марія Кирилівна за жовтень 2015 року.
Прошу популістів і політиків, якщо у Вас залишилася хоч крапля здорового глузду, не спекулювати на цій людській трагедії.

А тим, у кого є батьки похилого віку живуть далеко, прошу Вас - частіше провідувати своїх рідних, не забувайте їм подзвонити, не кидайте своїх близьких напризволяще, а допомагайте їм і словом і ділом.

Якщо Ваші батьки знають, що Ви їх любите і підтримуєте, тоді у них не буде і думки про самогубство.

Приношу рідним і близьким Марії Кирилівни Бублейко мої співчуття".

Нагадаємо, вчора стало відомо, що лисянська бабуся звинуватила у своїй смерті Порошенка і Яценюка. Згодом з’явились нові подробиці. За новою інформацією, не жінка була винна гроші, а навпаки – їй мали віддати кошти.

Поділитись

Коментарі

Вгору