Рада провалила постанову про скасування карантину вихідного дня

17 листопада 2020, 17:20

фото тематичне

Верховна Рада відхилила проєкт постанови з рекомендацією Кабінету Міністрів переглянути рішення щодо запровадження в Україні карантину вихідного дня.

Як передає кореспондент Укрінформу, ухвалення відповідного проєкту постанови №4381 у цілому підтримали 149 народних депутатів при мінімально необхідних 226-ти.

У проєкті постанови уряду рекомендувалося протягом трьох днів переглянути ухвалене ним 11 листопада рішення щодо запровадження в Україні карантину вхідного дня з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19. У документі наголошувалося, що відповідні заходи можуть мати значний негативний вплив на вітчизняну економіку.

Ініціаторами відповідного законодавчого акту виступили заступниця голови ВР Олена Кондратюк і керівники депутатських фракцій партій «Слуга народу», «Європейська солідарність», «Голос» та «Опозиційна платформа – за життя».

Нагадаємо, що із 11 листопада Кабінет Міністрів ухвалив рішення про відмову від адаптивного карантину і запровадження на території України обмежень помаранчевого рівня. Уряд вирішив, починаючи з 14 листопада, на три тижні запровадити карантин вихідного дн

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору