Письменниця з Києва навчить жашківчан читати класиків англійською мовою

30 березня 2017, 15:46

Письменниця Юлія Матту, яка нещодавно презентувала книгу «Жашківські равлики», продовжує дивувати жашківчан. Тепер вона береться вчити місцевих англійської мови за власним розробленим методом.

Набрати групу для  навчання Юлія Матту збирається з 10 осіб і, насамперед, запрошує на свої уроки тих, кого навчати треба «з нуля». Щоб проводити заняття, вона щосуботи збирається приїздити до Жашкова із Києва. На створення таких курсів, говорить письменниця, її наштовхнув власний приклад.

- І в школі, і в університеті мені казали, що я безталанна. То ж я вирішила не сперечатись із учителями, бо їм видніше, і продовжувала жити з усвідомленням свої безперспективності в питанні вивчення мов. А от коли мені було вже 33 роки, двоє дітей і зарплата - копійки, я зрозуміла, що без знання мови неможливо знайти роботу. Тож я вирішила, що треба щось робити, - згадує Юлія Матту.

Вивчати іноземну мову, розповідає письменниця, вона почала самостійно за допомогою онлайн-курсів.

- Звідти вибирала лише те, що я могла зрозуміти. Почала вести щоденник англійською мовою, ходити в місця, які відвідують іноземці. Просто сиділа і слухала, - розповідає пані Юлія. - Я вчила мову на зло всім, хто казав, що в мене не вийде. Я довго боялась говорити, тож розробила власну систему: перед тим, як щось сказати, я спершу посміхалась, посмішкою компенсуючи відсутність правильної вимови. І це працювало. Також я клеїла на стіни всі слова і правила, які планувала вивчити, тож в мене увесь будинок від підлоги до стелі був у папірцях. А зараз я маю хобі - знаходжу в центрі Києва іноземців, які розглядають мапу і не знають куди йти, і беруся їм допомагати.

Власний метод вивчення англійської мови письменниця збирається застосовувати і в Жашкові.

- Я планую провести експеримент: взяти 10 осіб і зробити з них цікавих співрозмовників, які б спілкувалися англійською мовою. Хочу, щоб вони могли читати класиків в оригіналі. Але я не буду вчителем, який муштруватиме правилами, я хочу бути людиною, яка покаже, що вчити мову справді легко і цікаво, - переконана киянка.

Нагадаємо, райцентр на Черкащині надихнув киянку написати книгу про кохання.

Коментарі

Вгору