Пильний черкасець допоміг міграційникам виявити нелегала

19 квітня 2024, 16:00

У Черкасах пильний містянин допоміг працівникам міграційної служби виявити нелегала з іншої країни. Ним виявився 24-річний громадянин Узбекистану.

На електронну пошту міграційної служби звернувся черкасець із проханням перевірити жителів за адресою, де мешкали іноземці. За його словами, там оселилися неврегульовані мігранти. Працівники Соснівського відділу у місті Черкаси Центрально-південного міжрегіонального управління ДМС перевірили надану інформацію та встановили, що 24-річний громадянин Узбекистану майже місяць тому набув статусу нелегального мігранта.

Іноземець був документований посвідкою на тимчасове проживання у зв’язку з працевлаштуванням. Певний час працював у столиці, але за поданням центру зайнятості посвідку міграційна служба скасувала. Замість того, аби протягом 7 днів виїхати з України, громадянин Узбекистану подався в Черкаси.

Міграційники склали на порушника міграційного законодавства адміністративний протокол за ч. 1 ст. 203 КУпАП, стягнули штраф та ухвалили рішення про його примусове повернення до країни походження або третьої країни. Покинути Україну він зобов’язаний до 18 травня 2024 року.

За інформацією Міграційної служби Кіровоградщини та Черкащини

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору